Ochrona Prawna InterRisk

- pomoc profesjonalistów w sytuacjach prawnych życia codziennego.

W wielu z nas zapisy, paragrafy, kodeksy budzą grozę i mamy obawę przed podejmowaniem decyzji w sferach i dziedzinach, gdzie wymagana jest znajomość obowiązującego prawa. Boimy się, że przez swoją niewiedzę z danego zakresu zostaniemy oszukani lub stracimy finansowo na niewłaściwie podjętej decyzji czy podpisanej umowie. Najlepszym rozwiązaniem jest ubezpieczenie ochrony prawnej InterRisk. Produkt oferowany jest w dwóch wariantach: Auto i Życie Prywatne. Ten pierwszy dotyczy wszystkich sytuacji związanych z posiadaniem i użytkowaniem pojazdu mechanicznego. Wariant Życie Prywatne obejmuje pomoc prawnika w przypadku problemów prawnych ze sfery życia prywatnego, w tym związanych z nieruchomością wskazaną w polisie oraz posiadanymi i użytkowanymi przez ubezpieczonego pojazdami.

Istnieje możliwość wyboru sumy ubezpieczenia 50 000 zł lub 100 000 zł. Ochrona obejmuje: poradę prawną, w tym przesłanie wzoru pisma czy umowy, pomoc w przypadku sporu sądowego – pokrycie kosztów sądowych Ubezpieczonego oraz strony przeciwnej w przypadku przegranej, wynagrodzenia adwokata.

W ramach polisy zapewniony jest Ochrona działa na terenie Polski, a w przypadku zdarzeń komunikacyjnych również na terenie Europy (wył. Białoruś, Mołdawia, Rosja i Ukraina).

Istnieją pakiety dedykowane dla nauczycieli i dyrekcji placówek oświatowych oraz dla kierowców zawodowych.

Zalety:

  • umożliwia rozwiązanie spraw z różnych dziedzin prawa (np. prawa karnego, wykroczeniowego, prawa pracy, prawa cywilnego),
  • pozwala na dostęp do telefonicznej porady prawnej oraz mailowego przesłania dokumentacji do sprawy,
  • otrzymujemy bezpieczeństwo finansowe w przypadku kosztów związanych ze sporami prawnymi i koniecznością korzystania z adwokata,

Ta strona używa cookie

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zgadzam się
Więcej informacji o cookies